KONST / Litografier / Litografi 8091094
nr 809 1094
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Litografi, Mikael Kihlman (f. 1953), 59/360, signerad, motivets mått: 38x46
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 februari 2013
kl 18:12:24
25/2 16:27:44
100 kr
25/2 18:02:45